Bakıcı Kameraları

BAKICI KONTROL SİSTEMLERİ

Bebek-Bakıcı İzleme ve Denetleme Sistemi yeni doğan ve gelişim çağına kadar geçen süre içerisinde bebeğimizin ve bebeğimizi emanet etmiş olduğumuz bakıcılarımızın ayrıca bakıma muhtaç hastalarımızın davranışlarını kontrol altında tutmamızı sağlayan özel bir kamera sistemidir.

Sistem genel hatları ile dekoratif özel kameralardan ve özel video kayıt cihazından oluşmaktadır.

Evinize kuracağınız bebek bakıcı kamera sistemini, televizyonunuzdan, internetten ve cep telefonlarınızdan canlı olarak izleyebilirsiniz.

Bebek Bakıcı Kamera Sisteminin Sağladığı Faydalar Nelerdir?

Bebek Kamera Sistemi ile yeni doğmuş bebeklerinizin, gelişim çağında olan bebeklerinizin, bakıma muhtaç hastalarınızın gün içindeki tüm davranışlarını, kaydedilmiş geçmişteki tüm görüntülerini dilediğiniz anda canlı olarak izleyebilirsiniz.

Bebek Kamera Sistemi bebeğinizin ve hastanızın zamanında, sağlıklı ve dengeli bir şekilde beslenip beslenmediğini kontrol edebilmenizi sağlar.

Bebek Kamera Sistemi bebeğinizin, hastanızın vermiş olduğu olumsuz tepkilerin (huysuzluk, korku, ağlama, tedirginlik, mutsuzluk, çekingenlik vb.) nedenlerini tespit edebilmeniz için size yardımcı olur.

Bebek Kamera Sistemi ile konularında tecrübesi olmayan, eğitimsiz, bilgisiz ve bilinçsiz bakıcı adaylarının davranışlarını gözlemleyebilir ve kontrol altına alabilmenizi sağlar.

Bebek kamera sistemleri ile gelecekte bebeğiniz ya da hastalarınız üzerinde telafisi mümkün olmayan tüm davranış bozukluklarını ve psikolojik bozuklukları önleyebilmenizi sağlar.

Bebek Kamera Sistemleri ayrıca, şiddetin ve istenmeyen olumsuz olayların söz konusu olduğu konularda hukuki bir belge niteliği de taşımaktadır.

Bebek Kamera Sistemi ayrıca evinizin güvenliğini de sağlayan bir sistemdir. İçeride kullanılan mevcut kameralara ilave olarak evinizin güvenliğini sağlamak için giriş kapınızı dış cepheden görebilecek bir kamera da ilave edebilirsiniz. Bu sayede siz evde yokken sizi ziyarete gelen misafirlerinizi de izleyebilir eviniz için ekstra bir güvenlik tedbiri alabilirsiniz.

Whatsapp
Başaranlar Elektronik
Başaranlar Elektronik
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1